Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Konůpková
tel.: +420 776 754 080

fb

Adresa pro korespondenci:
Branská 360, Praha 9

Banner
Domů Forum
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Afázie
(1 shlédnutí) (1) host
DolůStránka: 1
Téma: Afázie
Afázie Před 7 rok, 8 měsíce  
Dobrý den mám syna po autohavárii s poraněním mozku a s částečnou afázií..Chtěla bych se zaptat jesli by mi někdo neporadil zda existuje nějaká škola pro lidi s takovou nemocí.Stačilo by 2x týdně na dopoledne je mu 20 let a je to půl roku od nehody.Děkuju a budu se těšit na odpověď.
Štěpánka Furárová ()

Administrátor zakázal veřejnosti možnost psaní příspěvků.

Re:Afázie Před 7 rok, 8 měsíce  
Dobrý den,
je mi líto, ale o konkrétním zařízení typu střední školy nevím.
Pacientům s poraněním mozku se s širokou nabídkou služeb věnuje občanské sdružení Cerebrum - zkuste využít jejich poradnu na: www.cerebrum2007.cz/
Pokud bychom Vám mohli být nápomocní při vyhledávání terapeuta (klinického logopeda) či jiných služeb přímo spjatých s řečí, neváhejte se na nás obrátit.
Srdečně zdravím Zuzana Konůpková

Re:Afázie Před 7 rok, 8 měsíce  
Dobrý den děkujeme za radu koukali jsem se ,ale bohužel je všechno jen v Praze.Svého logopeda máme chtěli jsme,aby navštěvoval nějaký kolektiv s výukou řeči a chápání.Budeme pátrat dál.S pozdravem Štěpánka Furárová
Štěpánka furárová ()

Re:Afázie Před 7 rok, 7 měsíce  
Držím palce, napište odkud jste, třeba nás ještě něco napadne.
S pozdravem Zuzana Konůpková

Re:Afázie Před 7 rok, 6 měsíce  
Dobrý den paní Furárová.
Touto cestou si Vás dovoluji oslovit s nabídkou - pomoci - na ODŠKODNĚNÍ po autohavárii - tuto pomoc Vám nabízí firma. Je docela možné, že jste dostala odškodné v plné výši, pokud ne, dokážeme to my - Evropské Centrum Odškodného spol.s.r.o. - ŽÁDNÉ vstupní poplatky se neplatí.
Tuto službu nabízíme všem lidem, kteří utrpěli újmu na zdraví po autohavárii až 4 roky zpětně. Týká se samozřejmě těch, kteří havárii nezavinili.
Je docela možné, že Vás pojišťovna už odškodnila, ale ve většině případů klientům pojišťovna nevyplatila maximum,co měla a firma EVCO se svými nejlepšími právníky je schopna pomoci Vám vybavit i dodatečně odškodné.
Víme, že lidé, kteří utrpěli újmu na zdraví potřebují každou korunu.

Podívejte se na webové stránky: www.evco-klimova.webnode.cz - vše si řádně pročtěte a pokud Vás moje nabídka osloví a můžeme Vám pomoci - napište. Dejte na sebe kontakt /jméno a tel. odkud jste/ - já Vám zavolám. Nebudete muset nikam cestovat.

S pozdravem

Oksana Klimová, obch. zást. firmy EVCO spol. s.r.o.

tel.:774 145 294
Oksana klimová ()

NahoruStránka: 1

Klub - skupinová setkání osob s afázií

přijďte mezi nás vždy:
v pondělí v 16:00 či
ve čtvrtek v 9:00 nebo v 11:00
do Občanského sdružení 3P,
Wuchterlova 11,
Praha 6 - Dejvice
mapa

Základní rady pro komunikaci s osobou s afázií

Zeptejte se logopedky
Logopedky OS Klub Afasie Vám odpoví na vaše dotazy ohledně afázie, logopedické péče, skupinových setkání ad.

Banner
KLUB AFASIE
 S využitím Joomla, ionFiles, Kunena