Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Konůpková
tel.: +420 776 754 080

fb

Adresa pro korespondenci:
Branská 360, Praha 9

Banner
Domů Forum
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

psaní
(1 shlédnutí) (1) host
DolůStránka: 1
Téma: psaní
psaní Před 8 rok, 5 měsíce  
Dobrý den, mám potíže s řečí. Občas mi vypadávají slova a mám potíže se psaním. Po CMP jsem 2 roky. Myslíte, že se situace ještě zlepší?
Děkuji předem Vrátilová
Vrátilová Jana ()

Administrátor zakázal veřejnosti možnost psaní příspěvků.

Re:psaní Před 8 rok, 5 měsíce  
Dobrý den, je pravda, že stav poškozených řečových funkcí (např. mluvení a psaní) se lepší nejrychleji cca půl roku až rok po příhodě. Častým mýtem stále zůstává, že pak už ke zlepšení dojít nemůže - a to není pravda. KE ZLEPŠENÍ MŮŽE DOJÍT I NĚKOLIK LET PO PŘÍHODĚ - důležité je CVIČIT (s řečí pracovat - nejlépe pod vedením klinického logopeda) a CHTÍT. Nenechte se odradit - často jsou pokroky pomalejší, než bychom si přáli. Každý úspěch je ale cenný a znamená, že jste na správné cestě.
Určitě vyhledejte klinického logopeda - pokud nejste nikde v péči. Pokud by vás těšilo i cvičení ve skupině, rádi vás uvítáme. Můžete využít i možnosti rekondičních pobytů, ev. pobytů v rehabilitačních ústavech či lázních - vše zvažte se svým logopedem, odkazy najdete na těchto stránkách.
S pozdravem a přáním mnoho úspěchů a radosti Zuzana Konůpková, kl. logoped
Zuzana Konůpková, klinický logoped ()

Administrátor zakázal veřejnosti možnost psaní příspěvků.

NahoruStránka: 1

Klub - skupinová setkání osob s afázií

přijďte mezi nás vždy:
v pondělí v 16:00 či
ve čtvrtek v 9:00 nebo v 11:00
do Občanského sdružení 3P,
Wuchterlova 11,
Praha 6 - Dejvice
mapa

Základní rady pro komunikaci s osobou s afázií

Zeptejte se logopedky
Logopedky OS Klub Afasie Vám odpoví na vaše dotazy ohledně afázie, logopedické péče, skupinových setkání ad.

Banner
KLUB AFASIE
 S využitím Joomla, ionFiles, Kunena